Patrycja Frania-Seniuk – jestem 1 certyfikowanym trenerem Points of You na Dolnym Śląsku, coachem (ACC ICF), trenerem, specjalistą w zakresie doradztwa rodzinnego.
Sięgając w przeszłość: z wykształcenia jestem politologiem i pedagogiem.
Obserwując teraźniejszość: jestem kobietą dzieląca się swoim doświadczeniem i korzystającą z doświadczenia innych.
Zerkając w przyszłość: jestem specjalistą, który może pomóc Tobie/Twoim bliskim w bardziej efektywnym wykorzystaniu ukrytych wewnątrz Was potencjałów.
Moją pasją jest wspieranie ludzi w ich dążeniach. Bez względu na to, czy chodzi o rozwój osobisty, życie rodzinne czy zawodowe, towarzyszenie moim Klientom w ich drodze do sukcesu jest dla mnie za każdym razem nowym przeżyciem i wyzwaniem.
Jeżeli zdecydujesz się na pracę ze mną, nastaw się na doświadczenia, które są jak odpakowywanie paczki, którą przyniósł listonosz:
żeby dostać się do wnętrza musisz przeciąć mocno zawiązany sznurek lub taśmę klejącą, następnie pokonać pierwszą warstwę papieru pakunkowego, potem drugą i jeszcze kolejne. Myślisz, że już dotarłeś do sedna, a tu przed Tobą jeszcze szary karton, ponownie posklejany i powiązany sznurkiem przeszłości, a kiedy już i z nim się uporasz, często w środku jest jeszcze trochę starych gazet pamięci i niepamięci, styropian wypełniający puste przestrzenie lub folia bąbelkowa dająca poczucie bezpieczeństwa i nienaruszalności wnętrza. Dopiero pod tym wszystkim znajduje się właściwe, ładne już opakowanie, a dopiero potem SEDNO. Pomyśl, ile przeszkód trzeba pokonać, żeby się do tego sedna dostać, ile warstw sznurków, taśm klejących, papieru i kartonów nałożyła na Ciebie Twoja przeszłość, Twoje doświadczenia, Twój dom rodzinny, przeszłe związki i praca, wszystko to, co po drodze Cię spotkało. I ile trzeba warstw usunąć, by dostać się do wnętrza…

Moim zadaniem jest pomóc odnaleźć Ci właściwy początek sznurka, za który trzeba pociągnąć, by się zaczął rozwiązywać, szparę łączącą 2 krawędzie papieru, czy koniec taśmy klejącej. Resztę pracy musisz wykonać SAM.