• Pytania coachingowe i co dalej? Points of You® i nie tylko

  Zapraszam na 4-dniowe intensywne szkolenie łączące w sobie: wykorzystanie obrazu i metafory w pracy z drugim człowiekiem, certyfikowane szkolenie Train the Trainer Points of You® oraz techniki fototerapii.

  Szkolenie składa się z czterech modułów. Istnieje możliwość wzięcia udziału w wybranym dniu zajęć, jednak szczególną wartość niesie w sobie udział w całym szkoleniu i możliwość doświadczenia pełnego procesu przeprowadzonego od początku do końca z wykorzystaniem kart coachingowych, zdjęć, obrazów i metafory.

  Program został przygotowany na bazie wieloletnich doświadczeń, na które składają się zarówno sesje indywidualne (600 godzin) jak i prowadzenie certyfikowanych szkoleń i warsztatów (2 000 godzin), całość zaś oparta jest o pasję, indywidualny rozwój i autentyczność własnych doświadczeń.

  Szkolenie dedykowane jest coachom, trenerom, pedagogom i wszystkim tym, którzy w pracy z drugim człowiekiem już wykorzystują lub chcą wykorzystywać obraz, fotografię i metaforę. A także tym, którzy chcą doświadczyć niepowtarzalności procesu bazującego na wykorzystaniu kart, zdjęć i metafory. Motywem przewodnim szkolenia jest hasło: Kim jestem? Moja podróż w głąb siebie.

  I dzień: warsztat Poznaj swoje talenty – na specjalne zaproszenie prowadzi Anna Iwona Staszek.

  II dzień: Train the Trainer Points of You®.

  III dzień – techniki fototerapeutyczne w coachingu oraz wykorzystanie zdjęć i obrazu w pracy z klientem indywidualnym.

  IV dzień – techniki fototerapeutyczne w coachingu oraz wykorzystanie zdjęć i obrazu w pracy z grupą.

  Cena pojedynczego modułu to 400 zł netto, przy zapisie na 2 moduły obowiązuje rabat 10%, przy zapisie na 3 moduły obowiązuje rabat 25%, koszt udziału w całości to 1200 zł

  Szczegółowy opis

  Szkolenie, na które Ciebie zapraszamy jest

  – przeznaczone dla specjalistów pracujących na co dzień z drugim człowiekiem, a także dla tych osób, które chcą doświadczyć głębokiego, poruszającego procesu przeprowadzonego na narzędziach Points of You®, innych kartach coachingowych oraz na zdjęciach

  – inspirujące i niepowtarzalne,

  – procesem skierowanym do osób gotowych pracować na własnych tematach.

  I dzień dedykowany jest osobom, które chcą bliżej poznać własne zasoby i odkryć swoje talenty przy pomocy testu Clitona-Gallupa. Warsztat nastawiony jest na poszerzenie wiedzy o sobie i znalezienie odpowiedzi dlaczego niektóre czynności przychodzą mi łatwiej, a inne trudniej, dlaczego w pewnych sytuacjach potrafię się rewelacyjnie odnaleźć, a inne przytłaczają mnie i zniechęcają.
  W cenę warsztatu wliczony jest już dostęp do platformy z testem w j. polskim. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopów lub tabletów.
  Warsztat na specjalne zaproszenie poprowadzi Anna Iwona Staszek – certyfikowana trenerka i psycholożka.

  II dzień to certyfikowane szkolenie Train the Trainer Points of You®
  To inspirujące i unikatowe szkolenie z metody Points Of You®, podczas którego nauczysz się i doświadczysz jedynej w swoim rodzaju uniwersalnej metody wykorzystującej zdjęcia w pracy z klientem indywidualnym i grupowym oraz otrzymasz certyfikat uprawniający Cię do posługiwania się tą metodą.

  POZNASZ:
  The Coaching Game oraz Punctum – dwa jedyne w swoim rodzaju narzędzia rozpoznawane na całym świecie i stosowane przez najlepszych specjalistów w największych międzynarodowych korporacjach (NASA, Google, Nokia, Samsung…).

  DOŚWIADCZYSZ:
  Inspirującego procesu, którego skutkiem ubocznym może być bezgraniczna fascynacja metodą Points of You ®.

  ZASKOCZYSZ SIĘ:
  Nieskończoną możliwością wykorzystania kart coachingowych ograniczoną jedynie Twoją wyobraźnią.

  NAUCZYSZ SIĘ:
  Wykorzystywać The Coaching Game oraz Punctum w pracy z klientem indywidualnym oraz grupowym, a także samodzielnie projektować ćwiczenia przy użyciu kart coachingowych.

  ZYSKASZ:
  Wiedzę i doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi, które sprawią, że Twoje sesje będą niepowtarzalne i zaskakujące zarówno dla Ciebie, jak i Twoich Klientów.

  ZABIERZESZ ZE SOBĄ:
  – wiedzę, doświadczenie, konkretne umiejętności,
  – plansze procesowe do wykorzystania w pracy z klientem,
  – 6 punktów CCEU (narzędzia i szkolenia Points of You® posiadają akredytację International Coach Federation) oraz międzynarodowy certyfikat Points of You®,
  – zestawy The Coching Game i Punctum (do nabycia w promocyjnej cenie),
  – i apetyt na więcej…..

  POINTS OF YOU® to firma, to narzędzia i metoda, to filozofia i nowe spojrzenie na otaczający Cię świat. Kiedy w 2004 roku Efrat Shani i Yaron Golan stworzyli pierwsze wspólne narzędzie: The Coaching Game, a potem Punctum, nie sądzili że już po dekadzie będą one dostępne w 149 krajach na całym świecie i przetłumaczone na 19 języków (w tym język polski). Nie przypuszczali, że z dnia na dzień będą przybywać nowi zwolennicy tej metody i nowi trenerzy będą przyłączać się do międzynarodowego zespołu.

  III i IV dzień
  Przeznaczone są na poznanie i doświadczenie technik FotoTerapeutycznych przeniesionych na grunt coachingu. W trakcie tych modułów:

  NAUCZYSZ SIĘ:
  Jak pracować odpowiednio z klientem indywidualnym i grupowym, jak prowadzić proces z wykorzystaniem fotografii, na co zwrócić szczególną uwagę.

  POZNASZ:
  Techniki oraz pytania, które otwierają, prowadzą klienta w głąb siebie, zaskakują i zmieniają utarte ścieżki patrzenia na otaczającą nas rzeczywistość.

  DOŚWIADCZYSZ:
  Siły procesów prowadzonych z wykorzystaniem zdjęć (przypominam, pracujemy na własnych tematach).

  ZASKOCZYSZ SIĘ:
  Atmosferą, poczuciem bezpieczeństwa i zaufania, jakie stwarza użycie zdjęć podczas pracy nawet z najtrudniejszymi tematami.

  ZABIERZESZ ZE SOBĄ:
  – dobre przygotowanie do dalszej pracy z wykorzystaniem zdjęć i obrazów
  – doświadczenie obcowania ze zdjęciami w roli klienta
  – umiejętność zadawania pytań i sięgania głębiej
  – odwagę stosowania zdjęć i obrazów podczas swojej pracy.


 • NARZĘDZIOWNIK

  NARZĘDZIOWNIK Points of You jest moim autorskim warsztatem, który powstał na bazie doświadczeń coachingowych i wieloletniej pracy na salach szkoleniowych i wykładowych.
  Ideą NARZĘDZIOWNIKA jest wyposażanie uczestników w nowe narzędzia pracy, przydatne na salach szkoleniowych, podczas sesji coachingowych, w klasach szkolnych, gabinetach terapeutycznych, jak również wewnątrz organizacji, w procesach budowania i zarządzania zespołami.
  W 2015 i 2016 roku odbyło się we Wrocławiu 8 NARZĘDZIOWNIKÓW, podczas których poznawaliśmy narzędzia do pracy m.in. w następujących obszarach: podział ról w zespole (gra coachingowa GRUPOWE PUZZLE); jak pomóc Klientowi ruszyć z miejsca (wykorzystanie kart coachingowych do pracy z Klientem, który utknął w miejscu); zdjęcie – obraz – metafora (nowe sposoby wykorzystania popularnych narzędzi na sali szkoleniowej); Points of You w przedszkolu i w szkole (wsparcie rozwoju kompetencji emocjonalno-społecznych uczniów w każdym wieku); praca z przekonaniami swoimi i Klienta; icebreakery i energizery (karty coachingowe na wesoło).

  Wychodząc naprzeciw Waszym prośbom i oczekiwaniom, NARZĘDZIOWNIK Points of You będzie odbywać się regularnie:). Każde spotkanie zaplanowane jest na 3,5 godziny.
  Cena pojedynczego spotkania to 100 zł (jak zawsze, przy zapisie 2 osób lub więcej: 20% zniżki).
  Istnieje możliwość wykupienia pakietu spotkań do końca roku w cenie 400 zł (przy zapisie 1 osoby) i 320 zł (przy zapisie minimum 2 osób).

  Grafik spotkań do końca roku:

  13.08. – Zarządzanie zespołem: jak wykorzystać karty coachingowe do zarządzania zespołem (projektowym, klasą szkolną, grupą szkoleniową).

  17.09. – Rozwiązywanie konfliktów: zdjęcia, obrazy, metafory narzędziem do rozwiązywania trudnych sytuacji.

  15.10. – Przekonania – kiedy wspierają, a kiedy hamują rozwój. Jak pracować z przekonaniami przy użyciu kart coachingowych.

  5.11 – Co czyni mnie wyjątkowym? – praca nad zasobami przy użyciu kart coachingowych.

  10.12 – Projektowanie własnych ćwiczeń przy użyciu kart coachingowych – podsumowujemy rok w niecodzienny sposób.


 • POINTS OF YOU - MEETING

  TEKST

  Grafik spotkań Points of You – MEETING do końca roku:

  02.08 –
  06.09. –


 • POINTS OF YOU - BASIC

  TEKST

  Grafik szkoleń Points of You BASIC do końca roku:


 • POINTS OF YOU - ADVANCED

  Co oferujemy?
  2 dni bardzo ciężkiej i intensywnej pracy z dodatkiem dużej dozy kreatywności, innowacyjności i świetnej zabawy oraz kilkoma chochlami refleksji…

  Czyli łącznie 20 godzin certyfikowanego szkolenia Points of You™ Advanced, podczas którego doświadczysz i przećwiczysz różne sposoby pracy z klientem indywidualnym i grupowym przy użyciu narzędzi Points of You™.

  Ponadto poznasz podstawy fototerapii, teorii systemowej oraz różnych sposobów wykorzystania zdjęć, obrazu i metafory w pracy z drugim człowiekiem.

  Podczas szkolenia poznasz:
  – zasady, na których opiera się metoda Points of You™
  – podstawowe narzędzia stworzone przez firmę Points of You™

  … i dowiesz się:
  – jak wykorzystać zdjęcia, obrazy i metafory w procesie coachingowym/szkoleniu/zarządzaniu zespołem
  – jak wykorzystywać narzędzia Points of You™ w pracy coacha/trenera/pedagoga/menedżera

  Podczas szkolenia praktycznie doświadczysz i nauczysz się:
  – jak pracować z metaforą
  – jak zadawać pytania trafiające w sedno podczas pracy z obrazem
  – jak używać narzędzi Points of You™ w poszczególnych fazach procesu coachingowego/szkolenia/zarządzania grupą
  – jak budować zaufanie klienta
  – jak wykorzystywać narzędzie Points of You™ w autocoachingu, coachingu indywidualnym i zespołowym/grupowym
  – jak tworzyć własne plansze procesowe.

  Dla kogo:
  Dla wszystkich, którzy pragną rozwinąć swój warsztat pracy.
  Dla coachów, trenerów, pedagogów i terapeutów.
  Dla Ciebie, jeżeli znalazłeś to zaproszenie, to znaczy, że nie jest to przypadek:).

  W ramach szkolenia otrzymasz zestaw materiałów dydaktycznych i narzędzia coachingowe.

  Cena szkolenia netto:
  1550 zł z zestawem kart The Coaching Game ( cena zestawu 735 zł)
  1050 zł bez zestawu

  Przy zapisie 2 osób: 20% rabat
  Istnieje możliwość rozłożenia opłat na 2 raty

  Grafik szkoleń Points of You ADVANCED do końca roku:
  23-24.07. 2016
  19-20.10.2016