DSC_7798Metoda Points of You oddając w ręce ludzi specjalnie przygotowane i wyselekcjonowane zdjęcia pozwala pracować na metaforze, odkrywać związki wcześniej niezauważane, pozwala w atmosferze pełnego bezpieczeństwa i zaufania na przepracowanie trudnych tematów lub na rewelacyjną zabawę. Wszystko zależy od kreatywności i od potrzeb osób, w rękach których znajdą się The Coaching Game i Punctum.

The Coaching Game to narzędzie składające się z 65 kart pogrupowanych w 5 obszarów tematycznych.

Każda z kart to niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju zdjęcie dodatkowo opatrzone specjalnie dobranym podpisem. Narzędzie to wprowadza jasność i przejrzystość w komunikacji pomiędzy ludźmi, pozwala odkryć związki przyczynowo-skutkowe wcześniej niezauważane. Dzięki połączeniu obrazu i słowa pisanego nasz umysł sięga do głębokich obszarów podświadomości odkrywając nowe rozwiązania, zaskakujące powiązania, kreatywne i innowacyjne pomysły, umożliwiając wyjście poza dotychczas używane i utarte schematy.

W skład gry wchodzi ponadto plansza do pracy zawierająca 4 gry-procesy, książka z przypowieściami-opowiadaiami przypisanymi do każdego tematu, notes oraz instrukcja obsługi.

DSC_7800Gra Punctum składa się z 33 kart-zdjęć, 33 kart ze słowami i 33 kart z pytaniami. Wielość kombinacji i paleta interpretacji pozwalają uczestnikom gry spędzić czas w sposób zabawny, ale i inspirujący oraz odkrywający nowe możliwości. Skłaniając do refleksji i odkrywając nieodkryte dotąd obszary w nas samych, pozwalając poznać nasze zaskakujące i dotąd nieznane strony, gra Punctum może odnosić się do każdego z obszarów życia: zawodowego, prywatnego czy duchowego.

Obie gry stwarzają bezpieczną przestrzeń dla trudnych tematów oraz stanowią pole do niezliczonej ilości spojrzeń na otaczającą nas rzeczywistość. Niezależnie od tego, czy znajdą się w rękach przedstawicieli wysokiej kadry menedżerskiej czy w dłoniach ucznia szkoły podstawowej otwierają nowe spojrzenie na rzeczy, które wydawały się jeszcze przed chwilą niezmienne i oczywiste.

 

FILM – POINTS OF YOU